...

Coğrafi Bilgi Sistemleri

Mekansal verilerin toplanması, işlenmesi, analizi, karar verme süreçlerini desdekleyen ve çözümlerin yürütülmesi konularında yenilikçi teknolojiler ile çözümler üretmekteyiz.


Başlıca Özellikler

SmartCBS

Web tabanlı ve responsive olarak çalışabilen Kent Bilgi Sistemi Yazılımıdır. Nokta, çizgi ve alan gibi geometrik veri türlerinin saklanması, güncellenmesi ve görsel olarak sunulmasını sağlar.

...
...
Başlıca Yetenekleri

SmartCBS yazılımı temel özellikler.

1

Dinamik Modül Desteği

İhtiyaç duyduğunuz modülleri dinamik olarak siteme ekleyebilirsiniz. Dinamik olarak istediğiniz öznitelikleri tanımlayabilirsiniz.

2

Dinamik Katman ve Harita

Dinamik olarak istenildiği kadarı katman ve harita ekleyebilirsiniz. Yetki dahilinde kullanıma sunabilirsiniz.

3

Mobil

iOS ve Android için özel olarak geliştirilen native uygulamalar ile bütün bu işlemleri akıllı telefon veya tablet ile de yapabilirsiniz.

4

MAKS Entegrasyonu

MAKS ile tam entegre çalışmaktadır. Değişen adres bileşen servislerini ile anlık olarak bütün adres alt yapısının güncel tutulması sağlanmaktadır.

5

TKGM entegrasyonu

TKGM entegrasyonu ile parsel bazlı mülkiyet vb. bütün işlemleri sorgulayabilir, belirli bir alan çizerek alan içerisinde bulunan parseller üzerinde şerh vb. gibi bir çok analiz yapabilirsiniz.

6

Tile ile gelen hız

ECW veya WMS formatında elde ettiğiniz uydu görüntülerini tile ederek kullanıcılarınıza daha hızlı bir hizmet sunabilirsiniz.

Modüller

Bazı Modüller

Mülkiyet

Park ve Bahçeler

Ulaşım

Emlak Yoklama

Vefat

Kent Rehberi

Entegrasyonlar

SmartCBS web servisleri ile
dış dünyaya entegre!

Yenilikçi ve dinamik yapımız ile diğer uygulamalarla entegre çalışmaktayız. Takpa, Megsis, Nvi, YBS(MIS) vb.

... ...